в

Зіркова дружба: історія Марії Бурмаки та Лариси Губіної

Зіркова дружба: історія Марії Бурмаки та Лариси Губіної

Лариса Губіна та Марія Бурмака facebook. com/maria.burmaka

“Моя найкраща подруга – Лариса Губіна. Вона ведуча 5 каналу, але люблю я іі зовсім не за це, хоча коли знаходжусь біля телевізора під час іі ефірів, пишу смски з жартівливими коментарями. Познайомились ми років 10 тому у спільноі подруги Лесі Жулинської.

Тоді Лариса була зіркою каналу Інтер, але стали близькими подругами ми якраз тоді, коли вона та інші працівники Інтера звідти ішли. Це був непростий для Лариси момент, я знаю, особливо ще і тому, що жінки нашого складу звикли не подавати виду, що важкий момент. З того часу багато всього пройшло. Лариса для мене дуже близька і рідна людина.

В найважчі моменти-коли уходила моя мама після важкоі хвороби, коли зараз хворий батько, найперша людина, яка мене підтримує – це вона. Але і в радості ми теж разом. Якшо навіть подивитись фото у Facebook, то наших смішних фотографій разом дуже багато. Ну а коли був мій День народження, Лариса на своїй сторінці у Facebook виклала наші фото і написала “в мене так багато щастя через тебе“. Тому і в труднощах і в радості, я щаслива, шо Лариса Губіна є в моєму житті“.