fbpx

«Игнорирую своего мужа»: Оля Цибульская раскрыла подробности личной жизни

Звезда показала новый кадр с супругом и поделилась секретом семейной жизни.

"Игнорирую своего мужа": Оля Цибульская раскрыла подробности личной жизни

Украинская певица и ведущая Оля Цибульская, которая скрывает своего мужа от публики, поделилась секретом семейного счастья.

На своей странице в Instagram звезда опубликовала свежий совместный кадр со своим супругом. В подписи к фотографии артистка рассказала, как общается с любимым.

Артистка призналась, что ни о чем не расспрашивает мужа после того, как он пришел домой с работы. Также Оля попросила подписчиц поделиться своими лайфхаками.

“Я ігнорую свого чоловіка. Після повернення #шанувальникамоїхборщів з роботи, 20 хвилин(знаю складно) не чіпляюсь до нього (психологи радять — я практикую) Ні питаннями :ну шо? Ну як ? Ні розповідями про свій чудовий/фіговий день. Дайте людині сходити в душ, зрозуміти що режим #робота закінчився і тепер він #вдома і #вихідний. Мовчки підсуваєш вечерю, а коли ситий і видихнув — муркаючи диктуєш свої мрії. Поки що все працює. Якщо брикається- захват #самкабогомола на фото. Можна повторювати в домашніх умовах. У вас же теж є свої #лайфхаки? Діліться“, — написала Оля Цибульская.

View this post on Instagram

Я ігнорую свого чоловіка 👍🏻😜Після повернення #шанувальникамоїхборщів з роботи, 20 хвилин( знаю складно )не чіпляюсь до нього (психологи радять — я практикую )📯🎊Ні питаннями :ну шо? Ну як ? ⛔️Ні розповідями про свій чудовий/фіговий день. ⛔️🧠🤦🏽‍♀️Дайте людині сходити в душ , зрозуміти що режим #робота закінчився і тепер він #вдома і #вихідний 😂❤️Мовчки підсуваєш вечерю, а коли ситий і видихнув — муркаючи диктуєш свої мрії 😜🔆😆🎉Поки що все працює. Якщо брикається- захват #самкабогомола на фото 😂Можна повторювати в домашніх умовах😆У вас же теж є свої #лайфхак ? Діліться 😘

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya) on

Поклонники звезды принялись активно обсуждать новую публикацию.

“Чудова стратегія! Спрацьовує майже завжди!“, “Ржу молодец, Ольчик“, “Возьму на заветку“, “Так він брюнет! Будеш показувати нам його по частинам?“, “Цe трeба робити дужe акуратно, тому що у природі захват “самка богомола“ нічим добрим для чоловіка нe закінчується!) Алe адрeналіну що додає, то додає!!)“, “Ти така прекрасна. Дивовижна жінка. Щастя вам і вашій сім'ї“, — написали пользователи Сети.

Рекомендуем:  REAL O летят на бой Кличко, чтобы лично сказать его невесте "goodbye"
ПОДПИШИСЬ И ЧИТАЙ НОВОСТИ ПЕРВЫМ: