in

Леся Никитюк опубликовала смешное селфи с Притулой: фото

Ведущая поздравила своего коллегу с днем рождения.

Леся Никитюк опубликовала смешное селфи с Притулой: фото

Украинская телеведущая Леся Никитюк, которая показала, насколько у нее длинные ноги, забавно поздравила Сергея Притулу с днем рождения. Напомним, что сегодня шоумен отмечает 38-летие. 

На своей странице в Instagram Леся опубликовала кадр, где они с Сергеем запечатлены во время съемок шоу “Кто сверху“.

View this post on Instagram

В цей прекрасний сонячний день… відмічає свій День Народження – ВІН!!! Сергій Дмитрович Притула? @siriy_ua Не знаю як так сталось, але ти траплявся на моєму шляху в момент важливих рішень, які я мала прийняти!!! А ти такий випадково сидів в кафешці, повз якої я задумуючись проходила і пив коньячок))) і такий: – Еу Леська ти чого така серйозна?!? І відразу знаходив толкові поради)) …дякую шо ти є такий Сірий!!! Дуже радію і трохи боюсь тебе, коли заходжу в студію Хто Зверху!!!?Ти той до кого хочеться тагнутись… ти завжди тримаєш в напрузі) ти молодець! Для мене Ти кращий стендапер України, кращий ведучий… ну і тепер гостинний сусід??З Днем Народження!!!❤️❤️❤️За тебе до дна!!!!#лесяникитюк #сергійпритула #хтозверху #happybirthday

A post shared by Леся Никитюк (@lesia_nikituk) on

В цей прекрасний сонячний день… відмічає свій День Народження – ВІН!!! Сергій Дмитрович Притула. Не знаю як так сталось, але ти траплявся на моєму шляху в момент важливих рішень, які я мала прийняти, – написала Леся в публикации.

Ведущая рассказала подписчикам, что Притула всегда помогает ей в трудную минуту советом или шуткой. 

Дякую шо ти є такий Сірий!!! Дуже радію і трохи боюсь тебе, коли заходжу в студію Хто Зверху!!!Ти той до кого хочеться тагнутись… ти завжди тримаєш в напрузі) ти молодець! Для мене Ти кращий стендапер України, кращий ведучий… ну і тепер гостинний сусід. З Днем Народження, – добавили Никитюк.

Ранее Леся Никитюк засветила обнаженные ягодицы в Instagram.

Загрузка...
Похожие новости:  Бейонсе узнала пол будущего ребенка