в

MONATIK та NK|Настя Каменських готують унікальні номери на національній музичній премії “Золота жар-птиця”

19 травня на церемонії “Золота жар-птиця” відзначатимуть досягнення в музичній індустрії України. Переможців обиратимуть у 12 номінаціях, зокрема “співак року”, “співачка року”, “хіт року”, “прорив року” та інші.

MONATIK та NK|Настя Каменських готують унікальні номери на національній музичній премії “Золота жар-птиця”

Окрім визначення переможців у номінаціях, організатори премії “Золота жар-птиця” обіцяють влаштувати неймовірне та яскраве шоу. До заявлених раніше артистів долучились титани українського шоу-бізу – MONATIK та NKІНастя Каменських.

Володар різноманітних музичних премій та головний танцювальний хітмейкер – MONATIK готує спеціальний номер для премії “Золота жар-птиця”. А також співак не приховує емоцій стосовно відродження легендарної премії.

MONATIK говорить:

Відродження такої легендарної премії, як «Золота жар-птиця» – це дуже важлива місія. Дякую “Таврійським іграм” та телеканалу М2 за те, що поставили таку прекрасну мету і реалізували її. Виступати на сцені – це величезна відповідальність, а виступати на сцені поруч з легендарними особистостями музичної індустрії України – це ще більша відповідальність. Величезна подяка за надану можливість.

Чарівна та неперевершена NK|Настя Каменських має у своєму архіві багато музичних нагород та безліч успішних виступів на різноманітних церемоніях. Кожного разу артистка ретельно готується до своїх виступів. Спеціально для премії “Золота жар-птиця” співачка готує особливий україномовний номер.

NK|Настя Каменських коментує:

Відродження премії «Золота жар-птиця» – справді важлива подія для музичної індустрії. Приємно усвідомлювати, що музична культура розвивається, індустрія рухається вперед. Я з великим задоволенням підтримаю премію та виконаю свою нову україномовну пісню «Тримай».

 

MONATIK та NK|Настя Каменських готують унікальні номери на національній музичній премії “Золота жар-птиця”

 

Усі артисти, які виступлять на церемонії “Золота жар-птиця” – Alyosha, TAYANNA, NK|Настя Каменських, Христина Соловiй, MONATIK, Олександр Пономарьов, «СКАЙ», «Без обмежень», TamerlanAlena, КADNAY, «Время и Стекло», Mozgi, Michelle Andrade, Ірина Федишин, The Hardkiss, Sonya Kay, Наталка Карпа — готують ексклюзивні шоу. До їхньої підготовки залучені найбільш відомі професіонали в сфері організації шоу такого масштабу – режисери і художники-постановники, фахівці зі світлового, звукового супроводу. Конструкція і дизайн сцени, які поки тримаються в секреті, також обіцяють здивувати.

19 травня, 18:00, Національний палац мистецтв “Україна”.

Станьте частиною зіркового шоу!

Нагадаємо також, що раніше ми публікували матеріал про те, що Настя Каменських погодилась дублювати мультфільм. Подробиці за посиланням.

Валерий Жидков представил авторский проект «#Гуднайтшоу»

Дмитрий Комаров исполнил мечту ребенка