в

Наталка Карпа: «Навіть на великій відстані він зігрів мене»

14 жовтня у Львові відбувся ексклюзивний сольний концерт Наталки Карпи, у рамках презентації альбому «Сонцезалежна». Співачка з командою обрали особливе місце і час.

Наталка Карпа: «Навіть на великій відстані він зігрів мене»

Співачка поділилась:

Після чотирьохрічної перерви мені знову вдалося вийти на велику сцену рідного Львова. Звісно, були маленькі хвилювання, але завдяки моїм слухачам, моїм рідним у залі панувала особлива енергетика. Дату обрали неспроста, 14 жовтня – це для мене дійсно велике та значиме свято, бо ж не даремно на один день співпали 2 таких свята, як Покрова та День захисника України, адже Бог та Божа Матір неабияк допомагають нашим захисникам.

Під час концерту Наталка Карпа презентувала пісні з нового альбому «Сонцезалежна»,  а також віддала шану учасникам АТО та їх близьким, хвилиною мовчання та виконанням пісні «Матерям». Щоправда, цього разу відому пісню співачка виконала не з чоловіком, а вихованцями власного продюсерського центу KARPARATION.

Наталка коментує:

Концерт був дуже щирий. Мені вдалося разом з дітками виконати пісню, яку я зазвичай співаю з Женею. А ще наші дітки підготували листівки воїнам, які ми обов’язково передамо в зону АТО. Бо така підтримка для наших хлопців дуже потрібна, адже вони не одноразово розповідають про цінність та значимість таких подарунків.

Відомо, що чоловіка співачки, відомого політика, героя АТО Євгена Терехова на концерті не було. В ці дні Титановий Джексон знаходився на Сході України, де підтримував наших бійців. Наталка Карпа говорить:

Так цього разу Жені не вдалося бути на концерті. Але його підтримка та віра відчувалася весь час. І був дуже приємний сюрприз – красивий букет троянд із особливими словами. Таким чином, навіть на великій відстані він зігрів мене.

Наталка Карпа: «Навіть на великій відстані він зігрів мене»

Нагадаємо також, що українська співачка Анастасія Приходько вирішила покинути сцену.