в

Ольга Фреймут раскрыла главный секрет красоты

Украинская ведущая Ольга Фреймут призналась, благодаря чему всегда хорошо выглядит.

Ольга Фреймут раскрыла главный секрет красоты

Ведущая Нового канала Ольга Фреймут раскрыла свой главный секрет красоты.

В своем Instagram-аккаунте ведущая призналась, что никогда не считала себя "королевой красоты", однако у нее есть один действенный метод, позволяющий покорять людей:

Посмішка завжди була моєю силою. Я, будемо відверті, не королева краси. Але посмішкою покоряла нескорених; досягала недосяжного; спрощувала конфлікти. Набурмошеним людям у житті таланить менше.

Действительно, почти на всех фотографиях в Instagram Ольга запечатлена с притягательной улыбкой. Убедитесь в этом сами:

View this post on Instagram

У сестри Юлі @mrs.vaniarkh депресія. Є радість – в торбині фуражка Р.Багінського, подарована @rehab.tsum . Мода лікує. В мене є рада на поганий настрій: 1) Влаштуйте собі вихідний. Не йдіть у душ. Не чистіть зуби. Розпатлайте волосся. Одягніть на піжаму пальто і йдіть на прогулянку. Взуватися не обов'язково. Зайдіть на чай до того, кого в нормальному стані соромитеся. Начальник, колега, бойфренд, Святослав Вакарчук – до кого босі ноги заведуть. 2) Потім зайдіть у найдорожчий магазин міста – довго приміряйте все, що у них є. Навіть панчохи та бікіні. А потім гонорово сповістіть: «Взагалі-то я шукаю хутряні носовички. І батон "нива". Такий жаль… вам не завезли». Усміхніться і йдіть. 3) Зайдіть у під'їзд багатоповерхового будинку. Дзвоніть у двері – і втікайте. 4) Підіть до ставочка – знайдіть жабу. І спитайте: в кого вона така незугарна вдалася? 5) У парку вмостіться на лавку і виглядайте закохані парочки. Оберіть чоловіка на свій смак. Підкрадіться з-за спини до чужого кавалера. Закрийте йому долоньками очі. І, не зважаючи на здивування його подруги, скажіть: «А ось ти де!? Ну що, погуляв – і досить. Синочок вдома чекає». 6) Напишіть вірш. У депресії породжуються шедеври. І одразу несіть рукопис у видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Скажіть, що я вас рекомендувала Івану Малковичу – це видавець. Ось адреса: вул. Басейна, 1/2, Київ, 01004, Україна. 7) Повертайтеся додому зі спокійним серцем. Завтра вам не захочеться прожити подібний день. Ви посміхнетеся – і повернетеся до нормального життя.

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

View this post on Instagram

На правах Директора Школи справжньої Пані запрошую вас на бал. 15 листопада – чекаємо гостей зі всіх міст і хуторів України . Разом з екс-пацанками проведемо незабутній вечір. Вхід вільний. Дрес- код – black tie . Потрібно буде зареєструватися за посиланням у профілі, бо кількість місць обмежена . Далі з вами сконтактує наша Таїсія , розповість про місце та час проведення балу. На вас чекати? https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZFx9EELWU3OjDGr_MLzc3YAmy5Q-6nU1xzEKvG79uXCHl6w/viewform

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

Загрузка...
Похожие новости:  Рики Мартин мечтает о пополнении в семье: "Я хочу еще четыре пары близнецов"