в

Ольга Сумская показала архивные снимки с супругом

Актриса рассказала, когда началась их история любви.

Ольга Сумская показала архивные снимки с супругом

Известная украинская актриса Ольга Сумская порадовала поклонников архивными снимками с мужем Виталием Борисюком. Так, на своей странице в Instagram знаменитость опубликовала черно-белые фото 28-летней давности.

В подписи к кадрам актриса рассказала о начале отношений с тогда еще будущим мужем.

“Історія кохання народилась саме в день св. Валентина 91 року, коли свято тільки прийшло до нас.Вранці, 14лютого, перед репетицією я знайшла на своєму столику в гримерній шоколадне серце, а в ньому записочка… “Приходь завтра до мене, я з’їм тебе, як ти цей шоколад“.. І все! Я зрозуміла,що закохалась…! Це фото з першого в Україні м‘юзиклу “Кандід“, де ми з @vitaliyborysyuk грали закоханих, Кандіда і Кунегунду! Саме там все і почалося,під час репетицій..Ну а продовження ви всі знаєте“.

View this post on Instagram

Історія кохання народилась саме в день св.Валентина 91 року,коли свято тільки прийшло до нас🥰.Вранці,14лютого,перед репетицією я знайшла на своєму столику в гримерній шоколадне серце,а в ньому записочка…»Приходь завтра до мене,я з’їм тебе,як ти цей шоколад»..І все!Я зрозуміла,що закохалась…🤭!Це фото з першого в Україні м‘юзиклу «Кандід»,де ми з @vitaliyborysyuk грали закоханих,Кандіда і Кунегунду❤️❤️!Саме там все і почалося,під час репетицій..Ну а продовження ви всі знаєте..Пишить свої історії кохання,друзі!✋🏻🎉🎉🎉Зі святом!🤗🎉🎉🎉

A post shared by Ольга Сумская (@olgasumska) on

Загрузка...
Похожие новости:  Ассии Ахат "открыли" третий глаз в Индии