в

Оля Цибульская рассказала, как бывший звал ее на свою свадьбу

Певица поделилась интересной историей в Instagram.

Оля Цибульская рассказала, как бывший звал ее на свою свадьбу

Популярная украинская певица Оля Цибульская поделилась с подписчиками в Instagram историей о своем бывшем парне.

Звезда рассказала, как однажды мужчина позвонил ее концертному директору с просьбой, чтобы именно Оля выступила на его свадьбе.

Цибульская отказалась так, как уверена, что парень хотел похвастаться, что его бывшая проведет свадьбу.

“Мій колишній зателефонував концертному директору і попросив, щоб саме я провела його весілля. Казав, що загубив мій телефон, обіцяв заплатити гонорар, помножений на три… Я розуміла, що хоче похизуватися, мовляв, моя колишня проведе моє весілля. Я відповіла директору, що не буду цього робити, оскільки знаю, який він мудак, і жодна нормальна жінка не витримає з ним і року. Це 100% буде розлучення, а я не хочу псувати свою статистику, бо провела 629 весіль, і всі до єдиного щасливі“, – написала певица.

View this post on Instagram

Мій колишній зате­лефонував концертному директору і попросив, щоб саме я провела його весілля🤦‍♀️👰 Казав, що загубив мій телефон, обі­цяв заплатити гонорар, помно­жений на три…😂 Я розуміла, що хоче похизуватися, мовляв, моя колишня проведе моє весілля🤷‍♀️Я відповіла дирек­тору, що не буду цього робити, оскільки знаю, який він мудак, і жодна нормальна жінка не ви­тримає з ним і року🙄Це 100% буде розлучення, а я не хочу псувати свою статистику, бо прове­ла 629 весіль, і всі до єдиного щасливі😍 Сьогодні я в Дніпрі і готуюсь зробити щасливими ще більше людей😉❗❗❗ А хто першим напише місто де я буду 14го лютого отримає автограф – поїхали!!!😘)))))) p/s правильна відповідь у моєму прямому ефірі😉 #мамаартистка #ведучанащастя #дніпро

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya) on

Загрузка...
Похожие новости:  Алану Бадоеву — 37! Режиссер празднует свой день рождения в открытом океане