Оля Цибульская впервые показала лицо 4-летнего сына

Певица долгое время оберегала Нестора от публичности.

Оля Цибульская впервые показала лицо 4-летнего сына

Популярная певица и телеведущая Оля Цибульская редко радует поклонников семейными снимками. К тому же певица долгое время скрывала лицо своего сына.

Но на днях артистка все-таки решилась познакомить подписчиком с 4-летним Нестором.

На своей странице в Instagram Цибульская опубликовала видео, посвященное мальчику. Ролик был создан во время съемки для глянца.

“Це мій #НЕСТОР! З ним ми сміємося цілий день і балакаємо півночі. Він переконує, що я найкрутіша дівчина в світі і робить найцінніші подарунки Може просто узяти за руку і повести гуляти. І разом ми найщасливіші. Зрештою, я не можу його більше приховувати і наважилася показати цілій країні, бо він сам зізнався, що готовий. Шукайте на обкладинці глянцю, ви теж не зможете встояти перед ним“, – поделилась Оля.

View this post on Instagram

Це мій #НЕСТОР! 😍❤❤ З ним ми сміємося цілий день і балакаємо півночі. Він переконує, що я найкрутіша дівчина в світі і робить найцінніші подарунки🥰 Може просто узяти за руку і повести гуляти. І разом ми найщасливіші. Зрештою, я не можу його більше приховувати і наважилася показати цілій країні, бо він сам зізнався, що готовий😊.Шукайте на обкладинці глянцю, ви теж не зможете встояти перед ним😉❤❤❤❤ Як думаєте на кого Нестор більше схожий – на маму чи на тата? 😊😊 #нашсин #мамартистка #оляцибульська #мама

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya) on

Ранее Оля Цибульская призналась, чем занималась во время беременности.

Рекомендуем:  Пономарев презентовал рождественскую колядку (видео)
ПОДПИШИСЬ И ЧИТАЙ НОВОСТИ ПЕРВЫМ: