Учасник “Х-Фактору” схуд на 15 кг, щоб залишитися в шоу

На шоу “Х-фактор 9” стартує тренувальний табір, який змусить учасників, які отримали “так” на кастингах, діяти на межі своїх можливостей, щоб довести, що вони гідні виступати в прямих ефірах у команді одного з зоряних суддів.

Учасник

Перший конкурс, який учасникам «Х-Фактору» необхідно буде пройти, називається «30 секунд». Саме за півхвилини виконавці повинні заспівати уривок з пісні та показати у ньому себе з виграшного боку. Хтось спробує зробити ставку на емоції, інші – показати свій вокал. А один з учасників – Щерба, який запам’ятався на кастингах своєю скандальністю, підготувався завчасно та спеціально до тренувального табору схуд на 15 кілограм. Чи допоможе це хлопцеві?

Рекомендуем:  Официально: Ким Кардашьян и Канье Уэст стали родителями в третий раз!

Відразу ж після виступу судді оголосять, хто пройде в наступний тур, а хто покине проект назавжди. Члени журі будуть нещадні, адже на цьому етапі з мрією Х розпрощаються близько 100 учасників.

Але успішне проходження цього випробування – ще не привід видихнути з полегшенням, адже далі конкурсантів чекає не менш підступне завдання – необхідно заспівати пісню, яку для них виберуть конкуренти. І більшість виявляться не готовими боротися чесно.

Учасники говорять:

Я хочу їй вибрати таку пісню, щоб вона не відповідала їй; Треба брати хитрістю, харизмою та забороненими методами.

За підсумками цього випробування в шоу має залишитися лише 24 найкращих. Хто з учасників успішно подолає всі змагання і отримає шанс виступити в прямих ефірах, глядачі побачать уже в суботу, 10 листопада, о 19:00 в ефірі вокального шоу “Х-фактор 9“ на СТБ.

Рекомендуем:  Одно лицо с Кристиной Орбакайте: обновленная Пугачева поздравила со Старым Новым годом

Нагадаємо, у минулому ефірі “Х-Фактору 9“ на сцену повернувся секс-символ 90-х.

ПОДПИШИСЬ И ЧИТАЙ НОВОСТИ ПЕРВЫМ: