Вот так образ! Елена Зеленская вышла в свет в самом горячем аксессуаре этого года

Первая леди страны следит за модными новинками.
Вот так образ! Елена Зеленская вышла в свет в самом горячем аксессуаре этого года
Елена Зеленская

Супруга президента Украины Владимира Зеленского Елена посетила NEOобразовательный Арсенал ‒ фестиваль для детей и взрослых, что объединяет и взаимно усиливает культуру и науку, искусство и технологии. Образ для выхода в свет женщина выбрала весьма сдержанный, но с изюминкой.

Елена появилась перед публикой в сером брючном костюме, лиловой рубашке и закрытых черных туфлях. Волосы ее были собраны в элегантную укладку, а на лице присутствовал естественный макияж. Главным акцентом всего образа стал кожаный пояс, обмотанный вокруг талии в несколько слоев. Именно длинные кожаные или тканевые пояса, надетые поверх жакетов, считаются хитом нового сезона.

Судя по комментарию к публикации, первая леди осталась в полном восторге от образовательного фестиваля. 

Заблукати в лабіринті пам’яті, власноруч створити та запрограмувати робота, наобійматися з «обіймальною» машиною, відчути себе у відкритому космосі, пройти історичний квест та дізнатися, якими були українці 500 років тому, – все це і ще багато-багато цікавого можливо на «NEOсвітньому Арсеналі», − отметила супруга Зеленского.

View this post on Instagram

Допис майже на правах реклами 😉 ⠀ Сьогодні в «Мистецькому» стартував «NEOсвітній Арсенал». Організатори обіцяли створити «бунт проти нудної освіти». І їм це вдалося! ⠀ Не просто статичні експозиції, а справжнісінький квест, що поєднує культуру та науку, мистецтво й технології! Фестиваль триватиме до 1 березня та чекає на дітей, батьків, вчителів – усіх, хто хоче «прокачати» свій мозок у прямому значенні слова. Адже фокус-темою цьогорічної події є саме «Супермозок». І навіть простір «Мистецького Арсеналу» на час фестивалю поділений на тематичні «частки»: потиличну, скроневу, тім’яну та лобову. ⠀ Заблукати в лабіринті пам’яті, власноруч створити та запрограмувати робота, наобійматися з «обіймальною» машиною, відчути себе у відкритому космосі, пройти історичний квест та дізнатися, якими були українці 500 років тому, – все це і ще багато-багато цікавого можливо на «NEOсвітньому Арсеналі». ⠀ Особлива локація – сенсорний лабіринт від єдиного в Україні Музею в темряві «Третя після півночі». Тут працюють незрячі гіди. Проект покликаний змінити наше уявлення про те, як ми сприймаємо світ. Для мене ж це чергове нагадування про важливість інклюзії та безбар’єрності простору навколо нас. ⠀ «NEOсвітній Арсенал» вкотре доводить, що у шкільній освіті процеси навчання, заохочення до наукових досліджень та відкриттів можуть і мають бути захопливими – такими, які загравали б з дитячою цікавістю, заполонили й не відпускали. Тож, цитуючи девіз фестивалю, – хай буде з нами всіма сила нейронних зв’язків! 🙂

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Рекомендуем:  Дуэйн Джонсон заработал больше всех в 2019 году
ПОДПИШИСЬ И ЧИТАЙ НОВОСТИ ПЕРВЫМ: