“Все начинается снова”: Оля Фреймут разоткровенничалась в день рождения

Телеведущая сравнила свою жизнь с фильмом.

"Все начинается снова": Оля Фреймут разоткровенничалась в день рождения

В понедельник, 25 февраля популярная украинская телеведущая Оля Фреймут отметила день рождения. Звезде исполнилось 37 лет.

В честь праздника знаменитость разместила в Instagram интересный пост. Фреймут решила подвести некоторые итоги своей жизни. Звезда рассказала, что в 37 лет впервые за все годы почувствовала, что отсчет жизни обновлен.

“Мені 37. Вперше за всі роки відчуваю : відлік життя оновлено; мене наче повернули у 1982 – коли так лячно народжуватися і починати вчитися. Дихати. Їсти . Тоді теж була паніка повністю і буквально віддатися в руки незнайомців . Нехай мами і тата“, – поделилась мыслями телеведущая.

Также звезда призналась, что ей очень нравится ее жизнь, которая напоминает какой-то фильм.

“І зараз це саме відчуття – позаду ніби не моє життя. Ніби якась інша я його пройшла. Ніцше радив полюбити свою долю. Я свою обожнюю. Вона цікава – мов фільм . За сірі сюжети режисери не беруться. Тому я рада екстравагантності мого життя. Але. Чомусь все сьогодні починається знову. І я це бачу, як бачу вітрильник на хвилях блакитного моря. Як цукор і хлібницю на столі за сніданком, поки пишу цей не інстаграмний текст. Попереду – простір будинку, який ще не встигли омеблювати. Я ( котра з минулого ) залишила непридатні навики: знайомства , які ні до чого; мрії – до яких дійдено. А поки довіряюся великому світу – як 37 років тому зробила це немовлям“, – подытожила Оля Фреймут.

https://www.instagram.com/p/BuT5FMUhBn6/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading
Рекомендуем:  TARABAROVA высказалась о гастролях российских артистов в Украине
ПОДПИШИСЬ И ЧИТАЙ НОВОСТИ ПЕРВЫМ: