в

“Знаю сто вариантов”: Оля Цибульская рассказала, чем можно заняться ночью

Исполнительница поделилась с подписчиками, чем обычно занимается ночью.

"Знаю сто вариантов": Оля Цибульская рассказала, чем можно заняться ночью

Популярная украинская ведущая и певица Оля Цибульская часто радует подписчиков яркими постами в соцсетях.

Артистка публикует в Instagram истории о том, как она совмещает гастрольную деятельность и материнство. К таким публикациям звезда добавляет хештег #мамаартистка.

Недавно Цибульская поделилась с фанами, чем обычно занимается ночью. По словам исполнительницы, в это время лучше пишутся песни. Также ночью отлично заниматься планированием отпуска, завтрака, перестановки в квартире.

Оля призналась, что когда-то ночью подстригла усы игрушечному медведю, потому что сыну они не нравились.

Певица шуточно написала, что знает сто вариантов, чем заняться ночью, но только один из них – это выспаться.

“Я знаю 100 варіантів чим зайнятися вночі. А якщо ти ще й мама як я, то… Вночі чудово займатися плануванням будь-чого. Відпустки, сніданку, перестановки в квартирі.

Підстригати вуса іграшковому ведмедю, бо дитині вони не подобаються.

Подивитись кіно, сподіваючись не заснути відразу як почнеться стрічка.

Їхати на машині і насолоджуватись відсутністю заторів. А ще вночі (особливо після третьої) найкраще пишуться тексти пісень)) І на кінець! Можна лежати під ковдрою, думаючи скільки корисного можна було б зробити, якби не лягла спати.

Я знаю 100 варіантів, чим зайнятися вночі, і лише 1 з них це виспатися. Але до нього поки доберешся через 99 інших, то вже й світанок“, – написала Оля Цибульская.

View this post on Instagram

Я знаю 100 варіантів чим зайнятися вночі??? А якщо ти ще й мама як я, то… Вночі чудово займатися плануванням будь-чого?Відпустки, сніданку, перестановки в квартирі? Підстригати вуса іграшковому ведмедю?, бо дитині вони не подобаються.. Подивитись кіно ?, сподіваючись не заснути відразу як почнеться стрічка??? Їхати на машині і насолоджуватись відсутністю заторів?. А ще вночі (собливо після третьої) найкраще пишуться тексти пісень?)) І на кінець! Можна лежати під ковдрою?, думаючи скільки корисного можна було б зробити, якби не лягла спати???? Я знаю 100 варіантів, чим зайнятися вночі, і лише 1 з них це виспатися? Але до нього поки доберешся через 99 інших, то вже й світанок. Я ж не одна така?))))) #мамаартистка

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya) on

Загрузка...
Похожие новости:  Вера Брежнева выставила в Сеть фото своих ягодиц